گله‌مند ی فوتبال دوستان بوشهری‌ از نحوه گزارش، گزارشگر باسابقه فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، زمانی که شب گذشته اعضای تیم فوتبال شاهین از تهران به بوشهر رسیدند فوتبال‌دوستان و علاقه‌مندان تیم شاهین علاوه بر استقبال خوبی که از این تیم داشتند نسبت به گزارش بازی توسط خیابانی نیز اعتراض داشته و در این ارتباط شعارهایی نیز دادند.
یکی از ورزشی‌نویسان بوشهری در این ارتباط به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: کار بزرگ شاهینی‌ها در تهران مقابل پرسپولیسی که با حمایت 60 هزار تماشاگر و با پنج مهاجم به دروازه شاهین حمله می‌کرد بار دیگر نشان داد فوتبال بوشهر جایی که برای نخستین بار در ایران توپ فوتبال در آن زمین زده شده، اگر حمایت شود حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و با همین شرایط هم یقه همه بزرگان فوتبال ایران را گرفته است.
وحید پورجماد افزود: جناب خیابانی ای کاش اشاره می‌کردید سنگین‌ترین شکست تاریخ باشگاه پرسپولیس مقابل یک تیم بوشهری بود که در دهه 70 در مسابقات جام بسیج با پنج گل از ایران‌جوان این شهر آن هم با حضور تمام ستارگان این تیم شکست خورد.
وی تصریح کرد: اگر به یاد بیاورید روز بازی شاهین با استقلال تهران از سری مسابقات جام حذفی در بوشهر که آقای خیابانی مجری برنامه شبکه سوم بود و محمدحسن انصاری‌فرد کارشناس برنامه آن روز دیدید که استقلالی‌ها با تمام ستارگان خود در بوشهر مقابل شاهین شکست خوردند و از جام حذفی کنار رفتند.
خبرنگار بوشهری تصریح کرد: دو سال قبل هم دو تیم ملوان بندر انزلی و صبا باطری در حالی که در مسابقات لیگ برتر در اوج قرار داشتند در جام حذفی در برابر شاهین شکست خوردند و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.
پورجماد خطاب به جواد خیابانی گفت: این نمونه‌هایی از توانایی و ظرفیت فوتبال بوشهر در چند سال اخیر است که با دست خالی و بودجه اندک دست به کارهای بزرگ زده است، ضمن اینکه شاهینی‌ها با حمایت‌های منطقه ویژه پارس جنوبی بعد از دو سال با تعدادی بازیکن جوان و بومی به لیگ برتر آمدند و شایسته نوازش‌های کنایه آمیز و و گاه تمسخرگونه نیست.
وی ادامه داد: به آقای خیابانی عرض می‌کنم همه مردم بوشهر از نحوه گزارش جانبدارانه بازی پیروزی در مقابل شاهین بوشهر توسط شما گلایه دارند و انتظار نداشتند با فوتبال بوشهر این‌گونه برخورد شود، اما خوشبختانه دیدید باوجود اینکه با بدشانسی و ضعف داوری تیم شاهین در ته جدول بازی‌هاست مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس چگونه ظاهر شد.
پورجماد خاطرنشان کرد: شاهین بوشهر تنها شاهین زنده فوتبال ایران، با کسب تساوی در ورزشگاه آزادی توانست مقابل تیم برادر خود آبرو‌داری کند و اعتباری دوباره به فوتبال بوشهر دهد.
ورزشی‌نویس بوشهری افزود: جناب خیابانی منتظر روزهای خوش فوتبال بوشهر باشید هرچند امیدواریم تا آن زمان شما نیز در گزارش‌هایتان از فوتبال بوشهر، انصاف و اعتدال را رعایت کرده و به سوابق درخشان آن اشاره کنید و فراموش نکنید که این فوتبال و این تیم همواره یقه بزرگان فوتبال کشور را گرفته است.
عضو هیئت مدیره کانون هواداران شاهین بوشهر نیز به خبرنگار ما گفت: آقای خیابانی بر ما پوشیده است که چرا و به چه دلیل آن قدر لحن گزارش شما در دیدار پرسپولیس با شاهین نسبت به تیم شاهین و مردم بوشهر تحقیر آمیز بود، شما با این نوع رفتار همه مردم استان بوشهر رنجاندید تا جاییکه مسئولان ورزش استان و باشگاه هم لب به شکایت گشوده و از شما شاکی هستند.
عبدالرضا کللی گفت: آقای گزارشگر بابت لحن تحقیر‌آمیز گزارش شما باید بگویم که توپ فوتبال روزگاری برای نخستین بار در این شهر ریشه‌دار به زمین خورد و تیم ریشه‌دار شاهین در اواخر دهه 20 تاسیس شد در حالی که تا 20 سال بعد تیم‌های (قرمز و آبی) مورد علاقه شما اثری از وجودشان نبود.
وی تصریح کرد: برای اطلاع آقای خیابانی عرض می‌کنم فرزندان مستعد این مرزوبوم از دیر باز در پهنه فوتبال ایران عزیز درخشیده‌اند از محمود ابراهیم‌زاده تا رزمی و مرحوم تورانی و کامیاب و ملاح زاده و در این سال‌ها هم بازیکنانی همچون مهدی و مهرداد کریمیان، ایمان حیدری، حسین ماهینی، برادران نظرزاده و ... در لیگ برتر اسوه اخلاق و مسائل فنی بوده‌اند.
عضو هیئت مدیره کانون هواداران شاهین بوشهر اظهار داشت: شهامت و رشادت شیرمردان شاهین بوشهر که دعای خیر صدها هزار بوشهری پشت سرشان بود در میدان بزرگ آزادی بزرگی کردند و آنچنان تیم مورد علاقه شما را اسیر و درمانده کرده بود که برای رسیدن به دروازه شاهین هیچ ترفندی را نداشتند و شما نیز که انتظار چنین بازی خوبی از بوشهری‌ها نداشتید کلاف گزارش از دستتان خارج شده بود.
کللی خطاب به خیابانی یادآور شد: عشق و علاقه مردم بوشهر نسبت به شهر و استانشان و تیم‌هایشان با صدها گزارش تحقیرآمیز و هدفمند مثل شما کم نمی‌شود حتی اگر تمام 34 بازی لیگ برتر را هم ببازند.
منبع : خبرگزاری فارس

/ 0 نظر / 11 بازدید